CAT na wiosnę i lato

Firma CAT kojarzy nam się głownie z ciężkimi (tylko z wyglądu) traperami zimowymi, w charakterystycznej, brązowo-beżowej barwie. Elementem rozpoznawczym jest ich gruba podeszwa, która świadczy, że inspiracją są buty robocze. Nie mniej jednak, CAT stawia na różnorodność i przygotował całkiem ciekawą kolekcję wiosenno-letnią dla mężczyzn.

Jako że wiosna i lato raczy nas zwykle dość wysokimi temperaturami, nie powinniśmy spodziewać się kolekcji nawiązującej do słynnych traperów. Większość modeli to lifestylowe, niskie buty wykonane ze skóry lub lekkich materiałów. Również kolorystyka jest dość jasna i przyjemna dla oka.

Generalnie, całą kolekcja ma charakter casualowy. Nie znajdziemy tam eleganckich butów, które pasowałyby do formalnych strojów. Komponować się one będą raczej z szortami lub jeansami oraz zwykłym t-shirtem.

Jeżeli chodzi o kolorystykę, to oczywiście nawiązano do klasyki. Wiele modeli to brązowe czy beżowe trampki, natomiast nie brakuje innych barw. Wśród nich dominuje szarość, czerń i granat. Nie zabraknie jednak nietypowego fioletu czy błękitu. Dostępność kolekcji CODE planowana jest na końcówkę lutego – mamy więc tylko miesiąc, by wybrać dla siebie najciekawsze modele!