Letnie dni – szansa na powrót do dawnych lat

Okres wiosny i lata to czas, gdy producenci wypuszczają swoje kolekcje, których celem jest zdobycie uznania wśród tych klientów, którzy poszukują idealnych rozwiązań na ciepły czas. Letnie buty to produkt, który jest kupowany stosunkowo często, gdyż dobra pogoda pozwala nam na częsta zmianę ubioru, co siłą rzeczy pociąga za sobą zmiany obuwia. W wypadku kobiet jest to o tyle istotne, iż nie każdy but będzie się nadawał do sukienki, czy szortów. Jednym z producentów, który starannie przygotował się do nadchodzącego lata jest Clarks, znany w Polsce oraz na całym świecie producent, który od wieli lat aktywnie działa w branży.

Najbliższe miesiące zdominowane będą przez stylistykę nawiązująca do minionych dekad, ze szczególnym uwzględnieniem lat pięćdziesiątych oraz siedemdziesiątych. Buty Clarks niejednokrotnie nawiązywały do tych okresów i za każdym razem takie inspiracje znajdowały uznanie w oczach klientów. Nie inaczej jest w tym roku, gdyż kolekcja dla pań od momentu debiutu, który miał miejsce kilkanaście tygodni temu, sprzedaje się znakomicie. Wśród niej znajdują się propozycje zarówno dla tych pan, które cenią sobie wyższe buty, jak zwolenniczek płaskiej podeszwy czy kurtek. W tym pierwszy wypadku często spotykanym elementem są koturny wykonane z korkowego materiału, przyozdobione kwiecistymi motywami. Dzięki temu but zyskuje charakterystyczny, kobiecy styl, znacznie wyróżniający go od innych modeli.

Z kolei buty Clarks skierowane do pań, które cenią sobie wygodę to rozmaite półbuty, bardzo często wyposażone we wzroki stworzone z dziurek, które nie tylko nadają obuwiu klasyczny charakter, ale również wspomagają wentylację, dzięki czemu stopa nie odczuwa tak boleśnie panujących na dworze temperatur.