Jak podłączyć słuchawki Redmi AirDots

Słuchawki Redmi AirDots to bezprzewodowe wkładki douszne, które są dostarczane z etui do przechowywania i ładowania bezprzewodowego. Słuchawki są odporne na pot i wodę zgodnie z normą IPX4, mają 7,2-milimetrowy dynamiczny przetwornik i obsługują kodeki aptX, AAC i SBC, zapewniając doskonałą jakość dźwięku.

Aktywuj Bluetooth w telefonie

Aby korzystać ze słuchawek, najpierw należy je włączyć, przyciskając panel dotykowy przez jedną sekundę. Analogicznie, aby je wyłączyć, trzeba długo nacisnąć ten sam panel przez 5 sekund.

Połączenie z telefonem

Aby połączyć słuchawki ze smartfonem, należy aktywować Bluetooth w telefonie. Gdy to zrobisz, słuchawki automatycznie zaczną się ze sobą parować.

Po sparowaniu słuchawek z telefonem, powinny one wyświetlić lampkę, która zmieni kolor z czerwonego na biały. Gdy zostaną w pełni sparowane, lampka pozostanie biała przez minutę, a następnie zgaśnie.

Resetuj wkładki douszne

Aby zresetować wkładki douszne, naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny na obu wkładkach dousznych przez około 15 sekund, aż zobaczysz, że wskaźnik mignie trzy razy. Następnie wskaźnik powinien przestać migać, a wkładki douszne zostaną zresetowane fabrycznie.

Wyjęcie słuchawek z ładowarki

Po wyjęciu słuchawek z etui do ładowania zacznie szybko migać białe światło. Jest to znak, że słuchawki są gotowe do sparowania z dowolnym urządzeniem.

Możesz również sparować słuchawki ręcznie, wyjmując je z ładowarki, a następnie włączając Bluetooth w swoim urządzeniu. Wybierz “Redmi AirDots 2_R” lub “Redmi AirDots 3_L” w zależności od tego, których wkładek dousznych używasz i wpisz hasło w razie potrzeby.

Właściwe noszenie wkładek dousznych

Aby nosić AirDots, musisz wyjąć je z etui do ładowania i włożyć do uszu. Obróć je, aby uzyskać wygodne dopasowanie i upewnij się, że mikrofon jest skierowany w stronę ust. Możesz również spróbować zmienić końcówki douszne, aby sprawdzić, które z nich najlepiej pasują do Twojego kształtu ucha i komfortu.

Jeśli słuchawki nie działają, problem może dotyczyć przewodów lub siatki słuchawki. Powinieneś spróbować wyczyścić je za pomocą wacika lub ostrożnie wyczyścić siatkę za pomocą szpilki. Jeśli te działania nie przyniosą rezultatu, należy spróbować przywrócenia ustawień fabrycznych.

Słuchawki AirDots mogą być używane z większością telefonów. Proces parowania Bluetooth jest szybki i prosty.

Synchronizacja ze smartfonem jest bardzo prosta dzięki gestom na touchpadzie AirDots. Pojedyncze kliknięcie wstrzymuje odtwarzanie muzyki, podwójne kliknięcie przycisku budzi asystenta głosowego, można też zrobić zdjęcie, klikając go dwukrotnie.

Jak ładować Redmi AirDots

Gdy po raz pierwszy podłączysz słuchawki, wskaźnik ładowania zaświeci się na czerwono, a następnie na biało. Czerwone światło wskaźnika oznacza, że wkładki douszne się ładują, natomiast białe światło oznacza, że są w pełni naładowane i są gotowe do podłączenia.

Aby naładować wkładki douszne, umieść je w ładowarce i podłącz kabel USB, aby umożliwić ich ładowanie przez godzinę. Gdy wkładki douszne zostaną w pełni naładowane, czerwona lampka kontrolna zgaśnie. Możesz również połączyć wkładki douszne ze smartfonem, naciskając przycisk wielofunkcyjny przez około minutę.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *